דף הבית>>תחומי עיסוק>>תביעות ביטוח

תביעות ביטוח - עורך דין תביעות ביטוח

על מנת להגן עלינו ועל משפחתנו אנו רוכשים במיטב כספנו, ביטוחי חיים ובריאות ביטוח מפני אובדן כושר עבודה, מוות או נכות מתאונה, מחלות קשות וסיעוד. גם ביטוחי רכוש בית ועסק, מפני סיכוני פריצה גניבה אש שיטפון וכיו"ב.

אולם, בשעת צרה בקרות המקרה המבוטח, בו אנו זקוקים יותר מכל לפיצוי מהיר כדי לשקם או לצמצם את הנזק שנגרם, אנו נתקלים בדחייה של תביעת הביטוח בטענות שונות ומשונות מצד חברת הביטוח, אשר מנסה ל"גלגל" עלינו את האחריות ולהתנער מתשלום הפיצויים.

בשעת מבחן, אנו מגלים לאכזבתנו, מנגנון מיומן ומשופשף המורכב מצבא של פקידי תביעות, חוקרים שמאים עורכי דין ושלל מומחים, העומדים כחומה בצורה לצד חברת הביטוח, ושמטרתם להדוף את התביעה ולנסות לאפשר למי ששכר אותם לחמוק מתשלום תגמולי הביטוח, פעמים רבות, תוך ניצול מצוקתו של המבוטח אשר שם את כספו ומבטחו בחברת הביטוח, מתוך אמונה תמימה כי היא תעמוד לצידו בשעת צרה.

אנו ממליצים לך המבוטח לא להתרשם מטענות הדחייה וההתחמקות של חברת הביטוח, שהינן פעמים רבות טענות סרק, גם אם "יצירתיות" ופעמים רבות מקוממות.

אנו מציעים לך המבוטח לא לנסות להתמודד לבדך מול חברת הביטוח, אלא להיוועץ עם עורך דין מנוסה בדיני ביטוח וניהול תביעות לפיצויים מביטוח, על מנת לחסוך בזמן ובהוצאות רבות.
 
אנו עוסקים למעלה מ 25 שנה בניהול תביעות לתגמולי ביטוח באופן מקיף מול חברות ביטוח, מנוסים ומכירים היטב את כל "הטריקים" וההתחכמויות של חברות הביטוח, שמטרתן להתחמק מתשלום הפיצויים, למשוך זמן ולגרום לך ל"התפשר" ודואגים להשיג עבורך המבוטח, את הפיצויים להם הינך זכאי באופן מלא מהיר ויעיל.

אנו נותנים ליווי משפטי מקצועי המבוסס על ניסיון רב שנים והיכרות רבה ומקיפה של כל תרגילי ההתחמקות "הפשרות" והדחיות של חברות הביטוח ומנוסים בניהול הליך קצר ויעיל לקבלת תגמולי הביטוח המגיעים לך.
לדף הקודםלדף הבא