דף הבית>>תחומי עיסוק>>רשלנות רפואית

רשלנות רפואית - עורך דין רשלנות רפואית 

קיבלתם טיפול רפואי שגרם לכם נזק? אבחון שגוי ו/או מאוחר במצבכם הרפואי ? 
רשלנות בלידה והריון , רשלנות בניתוח
משרדנו עוסק  בתחום הרשלנות הרפואית, אשר מתפרש על פני מגוון שטחי הרפואה השונים


רשלנות רפואית הינו מושג אשר מאגד בתוכו תביעות בגין עוולות שנעשו כלפי מטופל על-ידי מטפל. 

התרשלות - יש להוכיח במסגרת יסוד זה כי הטיפול הרפואי שניתן הינו טיפול רפואי רשלני, החורג מגדר טיפול סביר ומקובל. ניתן להוכיח את ההתרשלות, על פי רוב, באמצעות חוות דעת רפואית של מומחה בתחום הרלוונטי.

משרדנו נמצא בקשר עם מיטב המומחים בארץ, בתחומי הרפואה השונים, אשר מלווים, באופן מקצועי, את ניהול התיק לאורך שלביו השונים.


עילת תביעה נוספת בתחום הרשלנות הרפואית הנה הסכמה מדעת, ואשר מעוגנת בחוק זכויות החולה. מדובר בעילה נפרדת אשר דורשת כי המטפל חייב לקבל את הסכמתו המלאה והמודעת של המטופל לכל הליך רפואי שמוענק לו. לא אחת, אנו נתקלים בניתוחים שונים ופעולות רפואיות שונות אשר מבוצעות לחולים מבלי שניתן להם הסבר מלא ומקיף ומבלי שהייתה ודאות מלאה (גם אם מטופלים אלו חתמו על טפסי הסכמה) כי אותם חולים מבינים את טיבו את ההליך הרפואי ומודעים לסיכונים וסיבוכיו השונים. בחלק גדול מהמקרים התברר כי אילו ידע המטופל אודות אותם סיכונים וסיבוכים, הוא לא היה עובר את הפרוצדורה הרפואית.

קראו עוד על רשלנות רפואית

התביעות בתחום הרשלנות הרפואית מתפרשות על פני מגוון שטחי הרפואה השונים. אחד מתחומי הרפואה בו עוסק משרדנו, ואשר במסגרתו מוגשות על ידינו תביעות רבות הינו תחום המיילדות והנאונטולוגיה (יילודים). בתחום זה, היקף הנזק ושיעור הפיצויים הינו מהגבוהים בתביעות הרשלנות הרפואית, שכן המדובר בילדים אשר נפגעו במהלך לידתם או מיד לאחר מכן, והסובלים ממומים מולדים, תסמונות גנטיות אשר לא אובחנו במהלך מעקב ההריון.

  • משרדנו עוסק בתחומי רפואי נוספים, בין היתר בכירורגיה, אונקולוגיה, מחלות זיהומיות, גניקולוגיה, אורולוגיה, נוירולוגיה, עיניים, פסיכיאטריה, רפואת ילדים, רפואת משפחה ורפואה פנימית.
  • למשרדנו ניסיון של למעלה מ 25 שנה בניהול  תביעות רשלנות רפואית, ולרשותנו עומדים הכלים הדרושים לניתוח הסוגיות הרפואיות המורכבות והפשוטות בכל תחומי הרפואה.
  • לאורך ניהול התיק, אנו עומדים בקשר עם מומחים רפואיים מהטובים בארץ בתחומי הרפואה השונים, תוך הקפדה על יסודיות והתמדה, החל משלב איסוף החומר הרפואי ועד לשלבי המשפט הסופיים.
  • יש בידינו את הכלים לאתר את נקודות הכשל השונות לאורך הטיפול הרפואי, תוך הערכת סיכויי התביעה, והענקת טיפול מקצועי ואמין אשר יוביל לתוצאות משפטיות מקסימליות.

צרו קשר  כדי לבדוק את סיכויי תביעתכם

למידע נוסף:

 
 

 

לדף הבא