ש' בת ה-75 ביקרה בשערי צדק בירושלים כדי לתת מתנה לרופאה שטיפלה בה. ביציאה נפלה בפתאומיות זרוע המחסום של החנייה על ראשה ופצעה אותה קשה. כעת היא תובעת את בית החולים
שלוש שנים לאחר שהתלונן על כאבים ברגל שמאל שהלכו והחמירו עד כדי שיתוק, אובחן גידול בעמוד השדרה של צעיר מקרית גת. האבחון שנעשה בלשכת הגיוס היה מאוחר מדי והוא נותר משותק. עכשיו הוא תובע מקופת חולים מכבי סכום של 2.5 מיליון שקל בטענה לרשלנות רפואית
מאות אנשים ליוו את רבי מאיר ג'וליאן ז"ל מחולון בדרכו האחרונה. רגע קצר לפני תחילת הטקס התברר לבני המשפחה כי לפניהם מונחת גופתו של אדם אחר כעת הם תובעים את חברה קדישא ודורשים כללים קפדניים, שימנעו בלבול נוסף
מסתבר שהגודל כן קובע, ואפילו יוצר סיבוכים: דוד, גבר נשוי בשנות הארבעים לחייו נולד עם איבר מין קטן ורצה לחזק את גבריותו. אלא שהזרקת הסיליקון לאיבר המין שעבר רק השיגה תוצאה הפוכה: הוא סבל מעיוות באיבר והתקשה לקיים יחסי מין. בימים האחרונים נחתם הסכם הפיצויים בסך 164 אלף שקל. פרופ' חיים מצקין, אורולוג מומחה: "ארגון האורולוגים מתנגד לניתוח הזה"
ק' תובעת 2.5 מיליון שקלים מבית החולים לניאדו, שם לטענתה עברה כריתת רחם ברשלנות וללא כל צורך רפואי בכך. "במהלך הניתוח היא שמעה את הרופאה אומרת: 'חתכתי משהו לא טוב'"
מטופלת תובעת את רופאה על סך 300,000 ש"ח בגין ניתוחים שביצע בה ללא הסכמתה מדעת.
הניתוחים כשלו וגרמו לה לנכות בשיעור של כ-50%.
משפחתו של בכיר בארגון פשיעה שחוסל תובעת 1.5 מיליון שקלים ממשרד הבריאות והמכון לרפואה משפטית, בטענה שאיברי גופתו הוכנסו לצנצנת נפטלין באבו כביר ללא הסכמתם.
קיימים מקרים רבים שבהם התינוק נולד עם מום שלא התגלה בבדיקת האולטרה סאונד. עו"ד כרמי בוסתנאי מסביר איך קובעים מתי מדובר ברשלנות של הרופא ואיך מגישים תביעה לרשלנות רפואית
לטענת צעירה שאושפזה בבית החולים וולפסון, רופאים צחקו על חשבונה כשחשבו שהיא ישנה. כעת היא מתכוונת לתבוע: "במקום לטפל בי הם החזירו אותי אחורה לגיל 12"
התובעת: המנתח הכניס לי שתלים בגודל כפול ממה שסיכמנו
בכתב התביעה טוענים ההורים כי רופאיה של האם היו מודעים לקיומה של בעיה גנטית במשפחה. למרות זאת, הרופאים כשלו בגילוי עיוורון העובר בכל שלבי ההיריון.
"רופא השיניים פעל בצורה רשלנית, וגרם לי כאבים וסבל שבגללם לא יכולתי לאכול ולדבר", כך טוען התובע ודורש מהרופא לפצותו ב-322,000 ש"ח.
פנייה למרפאה לצורך טיפול ראשוני בכאבי שיניים עלתה לה ביוקר, כאשר ברזל של אחד המתקנים הרפואיים נשבר ונשאר בתוך פיה במשך חצי שנה, ובגללו נאלצה לעקור שן.
אישה בת שבעים תובעת 400,000 ש"ח בשל רשלנות רפואית.
בכתב התביעה נטען כי בשל היעדר תשומת לב מצד הצוות הרפואי האישה סובלת עד היום מכאבים, ואף צפויה להמשיך לסבול מבעיות בכף היד.
צעירה טוענת כי בשל רשלנות רפואית של הצוות הרפואי היא נולדה עם נכות קשה ופיגור שכלי.