עובד במפעל בשר הגיש תביעה על סך 1.5 מיליון ש"ח בטענה כי נפצע ממברג מזוהם בחלקי עוף ונאלץ להחליף את עדשת עינו במלאכותית.
כבאי מתחנת אשדוד תובע את קניון אשדוד ואת רשות הכבאות וההצלה לאחר שנפגע במהלך טיפול בשריפה במבנה הנטוש
פועל נפל מגג בניין בזמן העבודה בשל חור שהיה בגג והוסתר ביריעת פלסטיק מלאת אבק ובוץ. לפועל נקבעה נכות בשיעור של 100% והוא תובע את האחראים למחדל בסכום של כעשרה מיליון שקלים.
חברת טבע התייחסה לעובדת בפס הייצור כאל רובוט אנושי. מתוקף תפקידה בחברה עבדה העובדת באותה עבודה מונטונית ללא אמצעי מיגון וללא נוהלי בטיחות שהקנתה לה החברה.
העובדת תובעת את טבע בסך כ-2 מיליון ש"ח על נזקים אורתופדים שנגרמו לה כתוצאה מהעבודה בחברה.
יפעת ק. ראתה בחינוך שליחות, אבל סבלה מאלימות תלמידיה. כשהושלך עליה נפץ, נשברה, עזבה את המקצוע ונמלטה מדימונה לצפון. ביהמ"ש פסק לה פיצוי של 376 אלף שקלים.
מלצר לשעבר במסעדת פאפאגיו בעזריאלי, תובע מהמסעדה פיצוי בסך כמיליון שקלים, בשל נכות שנגרמה לו. לטענתו, רגלו נמחצה לאחר שנפלו עליה ארבעה מסכי טלויזיה במשקל של כ-300 קילו.
לטענת אזרח עובד צה"ל, נהג מלגזה, חלה פגיעה קשה בבריאותו כתוצאה מעבודה בחשיפה מתמדת לשמש ולרעש מחריד. עוד נטען כי נאלץ להמשיך בתפקיד למרות קביעת המוסד לביטוח לאומי ורופא תעסוקתי.
תאונת עבודה למנקה בביתו של כדורסלן העבר.
כוכב הכדורסל לשעבר של מכבי ת"א ונבחרת ישראל עלול לשלם ביוקר על הישגיו. עוזרת הבית שלו תובעת ממנו 600 אלף ש"ח בטענה כי ארון הגביעים העמוס בביתו קרס עליה וגרם לנכות.
השוטרת לשעבר אירנה ג. שנחטפה לפני כשלוש שנים על ידי עבריין דורשת לפצות אותה ב-250 אלף שקל בגין נזקים גופניים ונפשיים שנגרמו לה.
שחקן נבחרת הנערים נפצע במשחק אימון וטען: "המאמן איחר ולכן לא נערך חימום מקצועי, והמגרש בו נערך המשחק לא ראוי לכדורגל". השחקן תובע 15.5 מיליון שקל
אחות סיעודית מוסמכת דורשת פיצויים של מאות אלפי שקלים בגין תאונת עבודה שאירעה לה במהלך עבודתה במרכז הרפואי שוהם בפרדס חנה. לתובעת נקבעה נכות בשיעור של עשרות אחוזים.
תאונת עבודה- נזקי גוף. בן 23 תובע 2.5 מיליון שקל מ'ישרוטל' בטענה כי נפצע בידו משברי כוס שמפניה בעת ששימש כברמן. נטען כי לאחר שנפצע הוא הובהל לבית החולים, שם הוצאו רסיסי הזכוכית מכף ידו.. מאוחר יותר נקבע כי הוא סובל מחוסר תחושה בשתיים מאצבעותיו.
טבח מחולון תובע ממסעדה 870 אלף שקל פיצויים אחרי שנחתך מסכין, קרע גיד בידו, ולטענתו איבד את כושר השתכרותו.
עובדת לשעבר במוטורלה תובעת מהחברה 2.5 מיליון שקל בגין התעללות שגרמה להתמוטטות נפשית.
המורה הגיעה אל חצר בית הספר, כשלפתע נבעט לעברה כדורגל שפגע בה בחוזקה. כתוצאה מכך היא נפלה, איבדה את הכרתה ופונתה לקבלת טיפל רפואי. כתוצאה מהפגיעה נגרמו לאישה שני שברים ביד והיא החלה להתקשות בהזזת הצוואר והפה.