ביום שאמור היה להתקיים האירוע המשמח ביותר בכל משפחה אירע אסון. קצת לפני תחילת החופה נחנקה הסבתא מפיסת מזון, בהעדר אמצעי עזרה ראשונה באולם האירועים לא ניתן היה להצילה במקום, הסבתא פונתה לבית החולים במצב קריטי שם נאבקה על חייה במשך 3 שבועות ולבסוף נקבע מותה.
קרתה תאונה ברכוש המשותף - בעלי הדירות עלולים לשלם מכיסם מיליונים.
על כן חשוב שלכל בניין יהיה ביטוח המכסה תאונות המתרחשות בשטחו ובתחום המשותף לכלל דייריו ולא להסתפק בביטוח צד ג'.
בעלי דירות לא מודעים לכך, אך אם נגרמה תאונה בשטח המשותף בבניין, לדייר או לאורח, יחויבו כל בעלי הדירות בפיצוי שיכול להגיע למיליוני שקלים
העלויות הכרוכות בטיפול רפואי בעקבות תאונת סקי בחו׳ל גבוהות מאוד ומי שנזקק להן ואין בידיו כיסוי ביטוחי מתאים עלול לפשוט את הרגל
"התאבלנו ואמרנו קדיש על אדם זר" - רגע לפני שנקבר אבי המשפחה, גילה אחיו שמדובר בנפטר אחר. המשפחה תובעת 2.5 מיליון שקל מחברת קדישא.
"המורה שברחה מגיהינום"
יפעת ק. ראתה בחינוך שליחות, אבל סבלה מאלימות תלמידיה. כשהושלך עליה נפץ, נשברה, עזבה את המקצוע ונמלטה מדימונה לצפון. ביהמ"ש פסק לה פיצוי של 376 אלף שקלים.
תלמיד הותקף על-ידי 8 נערים בבית ספר בבת ים ובעקבות הפגיעה החמורה נקבעו לו 40 אחוזי נכות. עו"ד כרמי בוסתנאי, פרקליט המשפחה, מסביר את עיקרי התביעה שמגישה המשפחה נגד התלמידים התוקפים, בית הספר, העירייה ומשרד החינוך
לטענת צעירה שאושפזה בבית החולים וולפסון, רופאים צחקו על חשבונה כשחשבו שהיא ישנה. כעת היא מתכוונת לתבוע: "במקום לטפל בי הם החזירו אותי אחורה לגיל 12"
אשה מעדה ונחבלה קשות בעת שהלכה בטיילת. לטענתה, הבור נוצר לאחר הסרת אחד מעמודי המדרכה לא היה מכוסה והושאר ללא גידור ושלט אזהרה, למרות הסכנה הבטיחותית שנוצרה להולכי רגל.
במהלך הופעתה של הזמרת ניסתה להגיע לקידמת הבמה. לפתע, נתקלה רגלה בתעלה המוצמדת לקרקע, שבה מועברים כבלי חשמל- ומעדה.
נער מפתח תקווה שנפל מגג "בית הפועל" והפך נכה, תובע 1,500,000 ש"ח מהעירייה. בכתב התביעה נטען כי העירייה התרשלה בכך שלא התקינה מעקה על הגג.
לבני זוג נגרמו נכות נפשית, נזק גופני וכלכלי, וכל זאת בשל דירה שרכשו ועברו מסע ייסורים ארוך עד שקיבלו אותה, בשל התנהלות כושלת, לדבריהם, של הבנק וכונס נכסים לא ישר. עתה הם תובעים מהם 3,000,000 ש"ח פיצוי.
בני משפחתו של אייל פרץ שחטף לפני כשנתיים וחצי שוטרת ונהרג בתום מרדף משטרתי, תובעים 4,000,000 ש"ח מהמשטרה.
בכתב התביעה צוין: "מדובר במסכת מעשים ומחדלים חמורים שבוצעו על-ידי שוטרי הנתבעת בהתנהלות פזיזה, חסרת אחריות ורשלנית מצד השוטרים המעורבים אשר פעלו ללא תיאום".
גבר תובע יותר מ-2 מיליון שקל לאחר שהחליק על שתן של חולה אחר במחלקה הסגורה באברבנאל. התובע אובחן עם שבר קשה בקרסול, קרע ברצועה בקרסול ונזקק לניתוח. לטענתו נגרמו לו גם נזקים נפשיים.
בכתב התביעה טוענת האישה כי מגלשת המים הופעלה ללא פיקוח ראוי וללא תיאום, ובשל כך היא נפגעה מנער שגלש במגלשה.