התובעת טוענת שטיילה עם כלבה בשעת בוקר מוקדמת כשלפתע התנפל עליה כלבו של הנתבע ונשך אותה בעוצמה.
תושב חולון תובע מהמשטרה ומשניים משוטריה שני מיליון שקל וחצי, מכיוון שלטענתו, תקפו אותו כי סירב להתפשט לחיפוש באמצע הרחוב.
נער שדרך על לוח שנשבר ונפל מגג מרכז מסחרי, נחבל קשה וסובל מנכות קשה - תובע 6.2 מיליון שקל מהמרכז המסחרי.
הצעיר עלה על הגג באמצעות פיגומים שהיו צמודים למבנה, וכאשר דרך על לוח שהונח על אחד החללים בגג, נשבר הלוח ונפל מגובה של כארבעה וחצי מטרים ונחבל באופן קשה.
תושבת רמלה שנתקלה באבנים משתלבות ברחוב ונפלה דורשת פיצויים בסך 100 אלף שקל. התושבת טוענת כי העירייה הייתה צריכה להזהיר את התושבים מפני השיפוצים במקום.
גבר שננשך על-ידי כלב תובע מיליון שקל. על פי כתב התביעה, תפקוד ידו השמאלית נפגע, והוא סובל מחרדות, סיוטים ונדודי שינה.
סוכנת נסיעות שזכתה להתנסות בנסיעה מודרכת בכלי הדו גלגלי, איבדה שליטה על הכלי, נפלה, נחבלה ושברה את הכתף. הפציעה הובילה לפיטורים וכעת לתביעה.
גבר טבע בחוף במצדה, ובני משפחתו תובעים מהעירייה 2,500,000 ש"ח בטענה שכשלה בטיפול בחופים.
צעירה בת 24 תובעת כ-800 אלף שקלים מסניף ארומה בקניון עזריאלי. לטענתה, עובדת הסניף השמיטה מגש כבד שנפל על ראשה מהקומה העליונה.
שברה את הקרסול במלון ותובעת חצי מיליון שקל
תושב שהלך להנאתו בטיילת איבד את עינו מחפץ שניתז ממכונת גיזום
תושב ביקש להחליף את ספח תעודת הזהות והתבשר לתדהמתו כי לפי הרישומים יש לו בת נוספת. הוא טען כי מדובר בטעות, אבל הרשויות בשלהן: יש לך בת מחוץ לנישואים. התושב פוצה ב-100 אלף שקל.
תאונת מפגעים-נפילה. תושבת תובעת את העירייה: הגיעה לשלם חשבון מים ונתקלה בפסל מחודד.
תאונת מפגעים-נפילה. תושבת בת-ים תובעת כחצי מיליון שקל מקולנוע רב חן: "החלקתי במדרגות ונחבלתי באופן קשה". חוות דעת של מומחה רפואי קבעה לה נכות צמיתה של 19.5 אחוז.
נפגע עבירה, תקיפה: בית המשפט פסק- התוקף, נער בן 17 ישלם חצי מיליון שקל.
בילוי בקניון הפך לסיוט: שתי נשים נחשדו לשווא בגניבת טבעת ובהנחיית שוטר נערך עליהן חיפוש בעירום. השוטר העומד לדין והנשים מגישות תביעה