נער שהותקף קשות על ידי שלושה נערים וצעיר נזקק לטיפולים שיקומיים והוא סובל מבעיות התנהגותיות. כעת, הוא תובע מהארבעה פיצוי בסך 1.6 מיליון שקלים.
מפגעים, נזקי רכוש והצפות- עיריית חולון תשלם כ-100 אלף שקל פיצויים לתושבי העיר שביתם הוצף. בית המשפט: העירייה הייתה מודעת לרגישות האיזור להצפות ולא הוכח כי נעשה כל ניסיון למצוא פתרון מיוחד לאותו איזור.
המשפחה התגוררה באותה תקופה בדירה שכורה ברחובות. ענת בת השלוש נפלה כאשר טיפסה על מעקה המרפסת וכתוצאה מכך נחבטה בקרקע ונהרגה. לאחר התקרית המצערת נבדק המעקה ע"י מהנדס שמצא כי ליקויים בטיחותיים חמורים.
ועד הבית יפצה שוכר בבניין, כי שלטי הפרסום חסמו לו את האור והאוויר
צעיר שאושפז לפני חמש שנים במחלקה הפתוחה של בית החולים הלל יפה בעקבות ניסיון התאבדות, יצא מהמקום ותלה את עצמו ביער סמוך. המשפחה תבעה את משרד הבריאות, שיפצה אותה במסגרת הסדר ב-550 אלף שקלים.
זוג תובע פיצוי בסך 230 אלף שקל מהרבנות: הרב 'הבריז'' מהחתונה והרס לנו את האירוע
אסיר בן 23 שהורשע באונס דורש מתאו בכלא פיצויים מעיירית ראשל"צ, בגין הנזקים שנגרמו לו ולקרבנותיו. לטענתו, הוא נאנס בגיל 6 על ידי נער-חונך ששלחה אליו העירייה.
בתביעה על סך 2.7 מיליון שקלים, נאחז מיכה ש. בהחלטת בית המשפט לזכותו מביצוע מעשים מגונים בצעירה בשל מחדלים קשים של המשטרה. "מה הייתי עושה אם השופט לא היה מאמין לי ?"
תביעה ראשונה מסוגה בעולם נגד חברת יצרנית הטלוויזיה. מכשיר הטלוויזיה הביתי נפל על ילדה. היא נפצעה קשה ונותרה נכה. כעת הוריה תובעים 8.6 מיליון שקל בטענה כי התאונה התרחשה בגלל התרשלותה בבניית המכשיר.
"יוסף ס. לא יכול לשכוח את השבת ההיא, כשיצא לחצר ומצא את בנו עמיחי תלוי על חבל מפרפר בין חיים למוות. הוא היה בסך הכל נער בן 15, תלמיד מצטיין שהסתבך עם כנופיית גנבי אופנועים. כשהמשטרה דרשה ממנו להלשין על חבריו- הוא לא עמד בלחץ. תשע שנים חלפו מאותו היום- תשע שנים בהן יושבים הוריו מעל מיטתו, מתפללים לנס. עכשיו הם תובעים את אלה שהובילו, לטענתם, את בנם לבצע את המעשה: את בית הספר שלא התריע, את המשטרה שחקרה אותו בניגוד לחוק ואת משרד החינוך שלא לקח אחריות.
מורן אייזנשטיין עוד זוכרת איך פעם, מזמן, היא הייתה ילדה מאושרת שלא יודעת מה זה כאב. היא גם זוכרת איך הכל השתנה ביום ההוא, כשאבא שלה נסע למסיבת סיום כיתה א' של אחיה בים, ולא חזר. עכשיו היא החליטה שלא מאוחר מדי לתבוע פיצויים על הרשלנות שהביאה לטביעתו.
אוהד הפועל ת"א שהוכה ע"י שוטר בדרבי, הגיש תביעת נזיקין ע"ס 737 אלף שקל נגד משטרת ישראל, נגד השוטר המכה ונגד מכבי ת"א. לטענת הנפגע, הותקף ע"י השוטר על לא עוול בכפו ובלא שהיתה כל סיבה להפעלת אלימות כלפיו.