עורך דין תאונות דרכים

בתביעות עקב תאונות דרכים קיים הסדר ביטוחי-סוציאלי מיוחד הקבוע בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים. ההסדר אינו מבוסס על "אשם" ולמעשה, די בכך שאדם נפגע בתאונת דרכים על מנת שתקום זכותו לפיצויים.

משרדו של עו"ד כרמי בוסתנאי עוסק רבות בניהול תביעות בתחום תאונות דרכים. משרדנו ותיק ומנוסה ומייצג נפגעי תאונות דרכים למעלה מ 25 שנה . אנו מלווים את הנפגעים מיום התאונה, לכל אורך ההליך המשפטי, ועד לקבלת הפיצויים.  

ישנה חשיבות רבה ליצור קשר עם עורך דין מנוסה  בתאונות דרכים מיד לאחר התאונה, כדי להימנע מטעויות ולהבטיח מימוש מלוא הזכויות של הנפגע. ניהול תביעה נכונה לאחר תאונת דרכים דורש ליווי ויעוץ משפטי הולם.

לחצו כאן כעת להערכת סיכוי תביעתכם וגובה הפיצויים להם אתה זכאים

ליווי מוקדם של עורך דין תאונות דרכים יכול להגדיל משמעותית את גובה הפיצויים אשר להם זכאי הנפגע.

במקום להיכנס לביורוקרטיה הסבוכה-- צרו קשר כעת כדי לבחון את סיכויי התביעה שלכם -אנו נבחן את נסיבות המקרה ואת זכאות הנפגע לפיצויים בכל מקרה ומקרה.

אופן הפעולה שלנו:

1. כדי לקבוע את גובה הפיצוי לנפגע תאונת דרכים, אנו קודם כל מגישים תביעה לבית המשפט, אליה מצורף תיעוד רפואי אשר יש בו ראשית ראיה לנכות בגין תאונת הדרכים.

2. בית המשפט ממנה מומחה רפואי מטעמו אשר תפקידו לקבוע את שיעור הנכות אשר נגרם בגין תאונת דרכים.


3. אנו שולחים את התיעוד הרפואי של הלקוח שלנו למומחה הרפואי. המומחה מזמן את הנפגע לבדיקה ולאחריה שולח המומחה לבית המשפט ולעורכי הדין את חוות דעתו בעניין גובה הנכות הרפואית אשר נותרה לנפגע לצמיתות כתוצאה מתאונת הדרכים.

4. לאחר קבלת חוות הדעת בדבר הנכות עקב תאונת דרכים, אנו מגישים לבית המשפט תחשיב נזק המתייחס להפסדי שכר ואובדן כושר השתכרות בגין תאונת הדרכים, הוצאות רפואיות, הוצאות עבור עזרת זולת, הוצאות ניידות, כאב וסבל והוצאות משפט.

ככל ששיעור הנכות שנקבע גבוה יותר - סכום הפיצויים גבוה יותר.


משרדנו ותיק ומנוסה ומייצג נפגעי תאונות דרכים למעלה מ 25 שנה וברשותנו כלים רבים לניהול נכון של תביעות מול חברת הביטוח.

למידע נוסף בנושא עורך דין תאונות דרכים לחצו כאן

פנה אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי לצורך מימוש הזכויות המגיעות לך


קראו עוד אודות תאונות דרכים-